MENY

Ansatte på Ullandhaug

  • Bilde av Eli Arnøy

    Eli Arnøy

    Seniorsekretær

    E-post: eli.arnoy@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 23

  • Bilde av Jannicke Rusnes Barnes

    Jannicke Rusnes Barnes

    Universitetsbibliotekar

    E-post: jannicke.r.barnes@uis.no
    Tlf.: 51 83 13 46

  • Bilde av Elise Brinchmann Bjørnseth

    Elise Brinchmann Bjørnseth

    Bibliotekar

    E-post: elise.b.bjornseth@uis.no
    Tlf.: 51 83 40 82

  • Bilde av Anita Berg

    Anita Berg

    Spesialbibliotekar

    E-post: anita.berg@uis.no
    Tlf.: 51 83 39 32

  • Bilde av Terje Blåsternes

    Terje Blåsternes

    Universitetsbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (Sosialfag / Humaniora/ Sosiologi / Statsvitenskap)

    E-post: terje.blasternes@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 16

  • Bilde av John David Didriksen

    John David Didriksen

    Spesialbibliotekar

    E-post: john.d.didriksen@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 15

  • Bilde av Kristin Dragvik

    Kristin Dragvik

    Hovedbibliotekar / Avdelingsleder

    E-post: kristin.dragvik@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 19

  • Bilde av Anne Liv Fløisand

    Anne Liv Fløisand

    Spesialbibliotekar

    E-post: anne.l.floisand@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 07

  • Bilde av Inger Gåsemyr

    Inger Gåsemyr

    Universitetsbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (IKBM / IER)

    E-post: inger.gaasemyr@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 25

  • Bilde av Wenche Helland

    Wenche Helland

    Spesialbibliotekar

    E-post: wenche.helland@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 08

  • Bilde av Mona Henriksen

    Mona Henriksen

    Hovedbibliotekar / Avdelingsleder

    E-post: mona.henriksen@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 17

  • Bilde av Kjersti Krogstad Hettervik

    Kjersti Krogstad Hettervik

    Spesialbibliotekar

    E-post: kjersti.k.hettervik@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 24

  • Bilde av Linda Johnsen

    Linda Johnsen

    Spesialbibliotekar

    E-post: linda.johnsen@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 14

  • Bilde av Heidi Kvamme

    Heidi Kvamme

    Hovedbibliotekar

    E-post: heidi.kvamme@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 44

  • Bilde av Grete Mortensen

    Grete Mortensen

    Spesialbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (Sykepleie)

    E-post: grete.mortensen@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 43

  • Bilde av Olava Nødland

    Olava Gro Nordbø Nødland

    Spesialbibliotekar

    E-post: olava.nodland@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 18

  • Bilde av Eirik Rung

    Eirik Rung

    Førstefullmektig

    E-post: eirik.rung@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 21

  • Bilde av Aina Øverås Skott

    Aina Øverås Skott

    Universitetsbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (IDE / IMBM / IMF)

    E-post: aina.skott@uis.no
    Tlf.: 51 83 27 67

  • Bilde av Kristian Solem

    Kristian Solem

    Universitetsbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (IEP / IRSØP)

    E-post: kristian.solem@uis.no
    Tlf.: 51 83 23 48

  • Bilde av Marte Pupe Støyva

    Marte Pupe Støyva

    Spesialbibliotekar

    E-post: marte.p.stoyva@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 35

  • Bilde av Lisa Søyland

    Lisa Søyland

    Spesialbibliotekar

    E-post: lisa.soyland@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 20

  • Bilde av Else Sauge Torpe

    Else Sauge Torpe

    Universitetsbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (Hotell og reiseliv / Økonomi / Rettsvitenskap / Journalistikk og mediefag / Lesesenteret)

    E-post: else.s.torpe@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 06

  • Bilde av Suvada Veledar

    Suvada Veledar

    Rådgiver, CRIStin

    E-post: suvada.veledar@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 55

  • Bilde av Tom Øyvind Vistnes

    Tom Øyvind Brimsøe Vistnes

    Førstekonsulent

    E-post: tom.vistnes@uis.no
    Tlf.: 51 83 19 55

  • Bilde av Anne Beth Våga

    Anne Beth Våga

    Universitetsbibliotekar / Avdelingsleder

    E-post: anne.b.vaga@uis.no
    Tlf.: 51 83 11 42

  • Bilde av Evy Ølberg

    Evy Ølberg

    Universitetsbibliotekar

    Kontaktbibliotekar (Pedagogikk)

    E-post: evy.olberg@uis.no
    Tlf.: 

  • Permisjon:


    Tone Hafnor
    Oddrun Hølland