MENY

Etter- og videreutdanning EVU

UiS etter- og videreutdanning, EVU, tilbyr kurs på bachelor- og masternivå innenfor de fleste fagområder. Undervisningen er tilpasset deg som er i arbeidslivet med en kombinasjon av aktiviteter på nett og intensive samlinger.

Ved UiS EVU har vi erfaring og kompetanse innenfor mange fagfelt. Ta kontakt og vi kan gi veiledning om våre tilbud. Vi kan også tilby kurs spesiallaget for din bedrift.

Følg oss  på Facebook
 

Atle Løkken
EVU-direktør
Telefon: 51 83 10 45
atle.lokken@uis.no

Frode Leidland
rådgiver
Telefon: 51 83 30 91
frode.leidland@uis.no

Rune M. Løwehr
rådgiver
Telefon: 51 83 37 28
rune.m.lowehr@uis.no

Karsten Tillerli
rådgiver
Telefon: 51 83 30 46
karsten.tillerli@uis.no

Oddveig Hansen
seniorkonsulent
Telefon: 149/51 83 38 60(ring via teksttelefon - 149)
oddveig.hansen@uis.no

Tonje I. Hansen
seniorkonsulent
Telefon: 51 83 30 56
tonje.i.hansen@uis.no

Mette H. Høgsand
seniorkonsulent
Telefon: 51 83 30 78
mette.h.hogsand@uis.no

Jane Aase Wathne
seniorkonsulent
Telefon: 51 83 30 12
jane.a.wathne@uis.no

Birte Berg Johannessen
rådgiver
Telefon: 51 83 27 35
birte.b.johannessen@uis.no