MENY

Mediekontakter ved Universitetet i Stavanger

Anne Selnes
Strategi- og kommunikasjonsdirektør
Mobil: 951 96 107
E-post: anne.selnes@uis.no 


Karen Anne Okstad
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 30 47, mobil: 905 59 778
E-post: karen.a.okstad@uis.no


Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Benedicte Pentz
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 41 59 , mobil: 416 82 7 46
E-post: benedicte.pentz@uis.no


Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet

Leiv Gunnar Lie
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 30 32, mobil: 920 77 057
E-post: leiv.g.lie@uis.no

Karoline Reilstad
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 29 33, mobil: 948 28 653
E-post: karoline.reilstad@uis.no

Kjersti Riiber
Kommunikasjonsrådgiver, Det nasjonale IOR-senteret
Mobil: 995 00 701
E-post: kjersti.riiber@uis.no


Det humanistiske fakultet

Elin Nyberg
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 30 75, mobil: 971 10 920
E-post: elin.nyberg@uis.no

Maria Gilje Torheim
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 30 96, mobil: 97 98 22 68
E-post: maria.g.torheim@uis.no


Arkeologisk museum

Ragnhild Nordahl Næss
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 26 32, mobil: 917 10 238
E-post: ragnhild.n.ness@uis.no
 

Læringsmiljøsenteret

Marit Oddvarsdotter Øvregård
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 51 83 39 36
E-post: marit.ovregard@uis.no 


Lesesenteret

Trond Egil Toft
Kommunikasjonskonsulent
Direkte telefon: 51 83 31 38, mobil: 906 62 489
E-post: trond.e.toft@uis.no

Elisabeth Rongved
Kommunikasjonsrådgiver
Direkte telefon: 
51 83 32 06
E-post: 
elisabeth.rongved@uis.no