Hopp til hovedinnhold

Redaksjonsrådet for Lærerutdanningsportalen

Medlemmene av redaksjonsrådet finner du her.

Publisert: Endret:

Redaksjonsrådet for lærerutdanningsportalen er:

  • Ingeborg Krange – studieleder ved Fakultet for lærerutdanning og internasjonale studier ved OsloMet. Varamedlem til NFO-GLU (ingeborg.krange@oslomet.no
  • Gørill Warvik Vedeler – faglig leder for lektorutdanningene for trinn 8-13 ved Fakultet for humaniora, samfunnsvitenskap og lærerutdanning ved UiT. Medlem av NFO-Lektor/PPUA (gorill.vedeler@uit.no)  
  • May Irene Furenes - førsteamanuensis ved KSU, prosjektleder for NB-ECEC (skandinavisk barnehageforskning) - may.irene.furenes@uis.no  
  • Studentrepresentant fra KSU: Nina Kalvatn Friestad, student på masterprogrammet i nordisk og lesevitenskap, UiS: nina.k.friestad@uis.no  

 Utvidet funksjon i prosjektet: 

  • Hilde Inntjore – dekan for Avdeling for lærerutdanning ved UiA. Medlem av UHR-LU (hilde.inntjore@uia.no

Observatør med talerett - kommunikasjonsrådgiver ved KSU

Rådet ledes av prosjektleder for Lærerutdanningsportalen, Elaine Munthe – senterleder ved KSU: elaine.munthe@uis.no  

Sekretær for Rådet: Kari-Anne Svensen Malmo – kontorsjef ved KSU: kari-anne.malmo@uis.no