Hopp til hovedinnhold

Sammy Alaoui Soulimani

Universitetslektor, vikar

Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet

Institutt for matematikk og fysikk
KE D-352
Publications
  • Vitenskapelige publikasjoner
    • Porru, Paola; Alaoui Soulimani, Sammy

      (2017)

      Divisors of $\mathcal{A}^{(1,1,2,2)}_4$.

      Le Mathematiche

      ISSN 2037-5298.

      Volum 72.

      Hefte 2.

      s.141-154.

      DOI: 10.4418/2017.72.2.11

  • Bøker og kapitler
  • Formidling
  • Kunstnerisk produksjon
  • Kommersialisering
  • Cristin hovedlogo, Cristin current research information system in Norway