MENY

Veiledning ved Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet

Studiekoordinatorene ved TN er tilgjengelige for drop-in-veiledning ukedager mellom klokken 12.00 og 14:00.

Studentekspedisjonen StudenTN er åpen mellom 08:00 og 15:00 med stengt for lunsj fra 11:30 til 12:00. 


Er du student ved Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet og trenger å snakke med en studieveileder?

Studenttilværelsen er til tider utfordrende og forvirrende og vi ønsker at våre studenter skal trives hos oss- faglig og sosialt.

Veilederne har blant annet mulighet til å hjelpe med følgende:

  • Tilrettelegging av studier ved sykdom eller funksjonsnedsettelse
  • Svar på andre spørsmål du gjerne vil diskutere med en studieveileder på tomannshånd
  • Informasjon om studiemestringstilbud
  • Generell informasjon om studiemuligheter ved fakultetet
  • Annet 

 

Kontakt veileder: 

Veiledningstjenesten ved fakultetet består av: Karina Sanni og Patricia Retamal Bravo. 
Ta gjerne kontakt på epost: tn-veileder@uis.no eller på telefon: 51831726 / 51831145

De mer konkrete spørsmålene om gjennomføringen av ditt studie kan studiekoordinator ved ditt institutt svare på. Studiekoordinator kan blant annet hjelpe med:

  • Spørsmål rundt studieløpet og gjennomføringen av dette
  • Behov for reduksjon i studieprogresjon/deltidsstudier
  • Informasjon om utveskling
  • Generelle spørsmål om oppbygging av graden 
  • Godkjenning av ekstern utdanning
  • Annet

 

Se kontaktinformasjon for studiekoordinator ved ditt institutt:

Institutt for data- og elektroteknologi

Patricia Retamal
Tlf 51 83 17 26
E-post patricia.retamal@uis.no

Nina Egeland
Tlf 51 83 27 84
E-post n.egeland@uis.no

Institutt for matematikk og fysikk

Eli Drange Vee
Tlf 51 83 17 39
E-post eli.d.vee@uis.no

Institutt for sikkerhet, økonomi og planlegging

Stine Thu Johannessen
Tlf 51 83 17 15
E-post stine.t.johannessen@uis.no

Institutt for maskin, bygg og materialteknologi

Sheryl Josdal
Tlf 51 83 17 47
E-post sheryl.josdal@uis.no
 

Institutt for energi- og petroleumsteknologi

Anita Malde Rasmussen
Tlf 51 83 17 04
E-post anita.malde@uis.no

Institutt for energiressurser

Karina Sanni 
Tlf 51 83 11 45
E-post karina.sanni@uis.no

 

Institutt for kjemi, biovitenskap og miljøteknologi

Hannah Kate Hondebrink
Tlf 51 83 31 37
E-post: