MENY

Veiledning ved Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet

Studiekoordinatorene ved TN er tilgjengelige for drop-in-veiledning ukedager mellom klokken 12.00 og 14:00.

Studentekspedisjonen StudenTN er åpen mellom 08:00 og 15:00 med stengt for lunsj fra 11:30 til 12:00. 

 

Vi kan hjelpe deg med spørsmål om:

  • Faglige godkjenninger
  • Studieplaner og valgfag
  • Endringer i utdanningsplan
  • Forsinkelse i studieprogresjon
  • Problemer under studiene

Institutt for data- og elektroteknologi

Patricia Retamal
Tlf 51 83 17 26
E-post patricia.retamal@uis.no

Nina Egeland
Tlf 51 83 27 84
E-post n.egeland@uis.no

Institutt for matematikk og fysikk

Eli Drange Vee
Tlf 51 83 17 39
E-post eli.d.vee@uis.no

Institutt for sikkerhet, økonomi og planlegging

Stine Thu Johannessen
Tlf 51 83 17 15
E-post stine.t.johannessen@uis.no

Institutt for maskin, bygg og materialteknologi

Sheryl Josdal
Tlf 51 83 17 47
E-post sheryl.josdal@uis.no
 

Institutt for energi- og petroleumsteknologi

Karina Sanni 
Tlf 51 83 11 45
E-post karina.sanni@uis.no

Institutt for energiressurser

Karina Sanni 
Tlf 51 83 11 45
E-post karina.sanni@uis.no

 

Institutt for kjemi, biovitenskap og miljøteknologi

Eli Drange Vee
Tlf 51 83 17 39
E-post: eli.d.vee@uis.no