MENY

Veiledning ved Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet

Vi kan hjelpe deg med spørsmål om:

• Faglige godkjenninger
• Studieplaner og valgfag
• Endringer i utdanningsplan
• Forsinkelse i studieprogresjon
• Problemer under studiene

Institutt for data og elektroteknikk

  • Automatisering og signalbehandling
  • Data / Computer Science
  • Elektro

Patricia Retamal
Tlf 51 83 17 26
E-post patricia.retamal@uis.no

Institutt for matematikk og naturvitenskap

  • Biologisk kjemi

Henning Stokkeland Olsen
Tlf 51 83 17 45
E-post henning.s.olsen@uis.no

  • Kjemi og miljø
  • Matematikk og fysikk
  • Miljøteknologi/Environmental Technology

Torunn Buljo
Tlf 51 83 17 18
E-post torunn.buljo@uis.no

Institutt for industriell økonomi, risikostyring og planlegging

  • Industriell økonomi

Sissel Svensen
Tlf 51 83 17 22
E-post sissel.svensen@uis.no

  • Byutvikling og urban design
  • Risikostyring
  • Samfunnssikkerhet
  • Teknisk planlegging

Stine Thu Førland
Tlf 51 83 17 15
E-post stine.t.forland@uis.no

Institutt for konstruksjonsteknikk og materialteknologi

  • Bygg, Konstruksjonsteknikk
  • Konstruksjoner og materialer
  • Maskin
  • Offshoreteknologi / Offshore Technology

Marianne Sun May Per
Tlf 51 83 21 59
E-post marianne.s.per@uis.no

Institutt for petroleumsteknologi

  • Bachelor i Petroleumsteknologi
  • Master i Petroleumsteknologi /Petroleum Engineering

Anita Malde
Tlf 51 83 17 04
E-post anita.malde@uis.no

  • Bachelor i Petroleumsgeologi
  • Master i Petroleumsgeologi / Petroleum Geosciences Engineering

Anette Lahja Virtanen
Tlf 51 83 17 27
E-post anette.l.virtanen@uis.no