Hopp til hovedinnhold
Hjem
English
Norsk
Søk
Meny
Studier
For studenter
Forskning
Museum og sentre
Samarbeid med oss
Om UiS
Finn ansatt
Biblioteket
Kontakt oss
Bli student
Studentsider
Ansattsøk
Finn ansatt
Søk
Fakultet og divisjoner
Arkeologisk museum
(131)
(-)
Divisjon for utdanning
(97)
Utdanningsavdelingen
(65)
UiS etter- og videreutdanning
(16)
NettOp UiS
(15)
Fakultet for utdanningsvitenskap og humaniora
(568)
Fakultet for utøvende kunstfag
(88)
Rektors stab
(4)
Handelshøgskolen UiS
(138)
Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet
(602)
Institutt for data- og elektroteknologi
(82)
Fakultetsadministrasjonen TN
(41)
Institutt for energi- og petroleumsteknologi
(78)
Institutt for sikkerhet, økonomi og planlegging
(114)
(-)
Institutt for matematikk og fysikk
(58)
Institutt for maskin, bygg og materialteknologi
(93)
Institutt for kjemi, biovitenskap og miljøteknologi
(80)
Institutt for energiressurser
(52)
Det samfunnsvitenskapelige fakultet
(252)
Det helsevitenskapelige fakultet
(290)
(-)
Divisjon for organisasjon og infrastruktur
(194)
Økonomiavdelingen
(48)
IT-avdelingen
(57)
HR-avdelingen
(31)
Avdeling for virksomhetsstyring og -utvikling
(9)
Avdeling for bygg- og arealforvaltning
(48)
Divisjon for innovasjon og samfunn
(27)
Divisjon for forskning
(71)
Vis 349 treff
Viser 349 ansatte
Dine filtre:
(-)
Divisjon for utdanning
(-)
Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet
(-)
Institutt for matematikk og fysikk
(-)
Divisjon for organisasjon og infrastruktur
Nullstill søket
Abdi Ali Dalmar
Renholder
Abhishek Banerjee
Stipendiat i eksperimentelle materialfysikk/hydrogenlagringsmaterialer
Aleksander Lie
Førstekonsulent
Aleksandra Marta Kozlowska
Renholder
Alex Bentley Nielsen
Professor i fysikk
Alexander Karl Rothkopf
Professor i fysikk
Alexander Rashkovskii
Professor i matematikk
Alexander Ravnøy
Avdelingsingeniør
Alexander Schønemann
Utvalgsmedlem
Alexander Ulanovskii
Professor i matematikk
Anders Resell
Studentassistent
Anders Tranberg
Professor i teoretisk fysikk
Anders Wolfgang Bjørnsen
Førstekonsulent
Anette Bergsaker Magnussen
Renholder
Anette Bjørheim Rott
Rådgiver
Anita Joa
Renholder
Anita Levang
Seniorrådgiver
Ann Kristin Henriksen
Rådgiver
Anna Maria Raukh
Stipendiat i matematikk/fysikk
Anne Brit Hatleskog
Gjesteforeleser
Anne Margrete Sandbæk
Førstekonsulent
Anne Marie Brask Eilertsen
Seniorrådgiver
Anne Marit Aspenes
Seniorrådgiver
Anne-Britt Grunnreis Fossmo
Seniorkonsulent
Annette Lothe Molnes
Rådgiver
Arild Buland
Professor II i seismisk analyse
Arild Morten Olsen
Nettverksadministrator
Armand Dreshaj
Renholder
Load More