Hopp til hovedinnhold

Senterstyre

Styreperioden løper fra 15. oktober 2019 til 15. oktober 2022

Publisert: Endret:

Foto: Getty Images.

Styrets medlemmer i inneværende periode er:

  • Marianne Skogerbø (styreleder, Statsforvalteren i Rogaland)
  • Sigrid Blömeke (Centre for Educational Measurement, UiO)
  • Milena Adam (Utdanningsforbundet)
  • Dag Husebø (UiS)
  • Kristin Akerjordet (UiS)

KSU-leder Elaine Munthe er styrets sekretær.

Møtebok 29.09.21

Møtebok 24.06.21

Innkalling styremøte 16.06.21

Innkalling styremøte 10.02.21

Møtebok 10.02.21

Møtebok 10.02.2021

Innkalling til styremøte 19.05.2022

Møtebok 19.05.2022